Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

Pusula Nakliyat, 2003’de başladığı şehiriçi ve yurtiçi kargo faaliyetlerine; depolama ve e-ticaret kargosu hizmetlerini de ekleyerek Türkiye’nin kargo hizmetleri alanında başarılı firmalarından biri olmuştur. Kişiye özel kargolama çözümleri, profesyonel ekipleri ve kaliteli paketleme materyalleriyle hizmet veren Pusula Nakliyat müşterilerine kaliteli hizmet vermenin yanında, sektörü de değiştirmeye gayret etmektedir.

Misyon & Vizyon

Faaliyet gösterdiğimiz lojistik sektöründe bireye ve topluma saygılı hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkere bağlı sağlık , emniyet ve çevreye duyarlı Pusula Nakliyat çalışanları ve müşterilerinin beklentilerini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Güvenli ve Sigortalı Taşımacılık

Teslim aldığımız andan itibaren, şehirde ve Türkiye genelinde güvenli teslimata kadar en üst güvenlik standartlarını sağlamak için yirmi dört saat çalışıyoruz

Hızlı ve Süratli

Pusula Nakliyat olarak en önemli prensibimiz sizin için değerli olan ürünlerinizi ve mallarınızı en hızlı şekilde ulaştırmak.en hızlı şekilde ulaştırmak.

Müşteri Odaklı

Müşteri odaklılık, koşulsuz müşteri memnuniyeti değil; doğru müşteriye, doğru zamanda, doğru fiyat ile doğru teklifin yapılmasıdır.